Offshore Research - Kim jesteśmy?

Organizatorem szkoleń dla pracowników z branży offshore oraz energetyki wiatrowej są Offshore Research, Development and Training Centre we współpracy ze Szkołą Morską w Gdyni. 

Więcej o nas


obraz

obraz


obraz
Szkoła Morska posiada długoletnie doświadczenie w nauczaniu, dysponuje doświadczonym gronem wykładowców oraz nowoczesną bazą dydaktyczną. Ponadto, co najważniejsze, jest ona certyfikowanym partnerem Global Wind Organisation (GWO).

 

Nowoczesny budynek zapewnia doskonałe warunki do przeprowadzania zajęć teoretycznych. Lokalizacja w przemysłowej części Gdyni umożliwia kursantom łatwe dotarcie do szkoły z dworca lub lotniska.

Zajęcia praktyczne prowadzone są na wysokiej klasy symulatorach, z których wiele jest unikalnych w skali Europy a nawet świata.


Jesteśmy elastyczni
 

Organizujemy indywidualne szkolenia dla grup już od 3 osób. Pozwala to na elastyczny wybór daty oraz dopasowanie terminu szkolenia do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

 

 


Kontakt 7 dni w tygodniu
 

Wspieramy naszych kursantów i jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu. Potrzebujesz informacji o szkoleniu, które odbywa się jutro, a zapisy online są zamknięte? Zadzwoń lub napisz do nas, a na pewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

 

 


Oceny naszych kursantówNasza Kadra

Stawiamy na praktyków z wieloletnim doświadczeniem

Krzysztof Pietryczuk

Krzysztof Pietryczuk

Szef szkolenia specjalistycznego, Szkolenia Wysokościowe i Ratownictwo Morskie

Certyfikowany Instruktor GWO, STCW, alpinizmu przemysłowego, wysokościowych technik alpinistycznych oraz wspinaczki skałkowej. Pos...

Poznaj mnie
Tomasz Labach

Tomasz Labach

Starszy Instruktor

Oprócz doświadczenia morskiego, alpinistycznego czy lotniczego, posiada również ogromne kwalifikacje dydaktyczne - widać to m.in....

Poznaj mnie
Andrzej Milczarek

Andrzej Milczarek

Instruktor GWO i Offshore

Dyplomowany instruktor, który zaraża kursantów swoją charyzmą i pasją. Wielokrotnie doceniany za ciekawie prowadzone kursy, które...

Poznaj mnie

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń lub napisz, chętnie pomożemy!

Offshore Research

Offshore Research, Development and Training Centre to oficjalne centrum szkoleniowe w zakresie GWO oraz Offshore. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Global Wind Organisation.

ADRES

ul. Hutnicza 12,
81-061 Gdynia